Zmenový manažér

Miesto práce

okres Michalovce

plný úväzok

Náplň práce

  • Kontrola a sledovanie produktových zmien pre káblové zväzky
  • Koordinácia zmien spolu s projektovým tímom v súlade so stanoveným harmonogramom
  • Zastupovanie projektového manažéra pri eskalácii v prípade oneskorenia oproti plánu
  • Zodpovednosť za dodržiavanie KPI a reportovanie za oblasť zmenového riadenia
  • Dohliadanie na proces riadenia zmien v oblasti vývoja a sériovej výroby

Požadujeme

  • Technické vzdelanie v oblasti automotive, elektrotechniky, mechatroniky, strojárstva, vývoja elektroinštalačných systémov a pod.
  • Prax na obdobnej pozícii min. 1 rok
  • Zápal pre automobil. priemysel, jeho technické pozadie a vývoj v tejto oblasti
  • Ochota príležitostne cestovať
  • Aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
  • Otvorenosť
  • Flexibilita
  • Asertivita
  • Proaktívne prinášanie návrhov na zlepšenie

Ponúkame

  • Mzda od 1800 - 2000 € brutto / mesačne
  • Pravidelná koncoročná odmena vo výške mesačného platu
  • Každoročné prehodnocovanie platu
  • Príspevok na stravu nad rámec Zákonníka práce
  • Flexibilná pracovná doba

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Spoločnosť pôsobí v oblasti automobilového priemyslu.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
Trenkwalder a.s.
Ľuboš Auda
Mickiewiczova 9 Bratislava 81107
Mobil:
Email: [email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava