Zvárač MIG / MAG

Miesto práce

okres Piešťany

plný úväzok

Náplň práce

  • Zváranie pod tavivom + MIG a MAG (vrátane valcovania a skružovania)
  • Práca na tvárniacom stroji
  • Ručné zváranie dielov
  • Kontrola kvality zvarov

Požadujeme

  • Skúsenosti so zváraním min. 1 rok
  • Samostatnosť
  • Technická gramotnosť
  • Manuálna zručnosť

Ponúkame

  • Mzda 1400 € brutto (možné navýšenie mzdy v závislosti od individuálnych skúseností uchádzača)
  • Práca v jednozmennej prevádzke (od 06:30 do 15:00 hod.)
  • Prijatie ihneď do kmeňového stavu firmy
  • 13. plat (plne nárokovateľný a zakotvený v zmluve)
  • Osobnostné ohodnotenie
  • Podpora a poskytovanie externých školiacich aktivít
  • Možnosť osobnostného a profesijného rastu
  • Práca v rodinnej, prosperujúcej spoločnosti

Informácie pre uchádzača

Trenkwalder a.s.
Ľuboš Auda
Mickiewiczova 9 Bratislava 811 07
Mobil: +421902942408
Email: [email protected]

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Spoločnosť pôsobiacu v oblasti výroby a predaja komunálnych vozidiel na zákazku.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
Ľuboš Auda
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava