Reagujte bez životopisu

Šička na dve zmeny - Neváhaj! Získaj prácu už dnes!

Miesto práce

Námestovo

plný úväzok

Náplň práce

  • zošívanie jednotlivých dielov (kožienkový materiál)
  • vizuálna kontrola ušitých komponentov
  • dodržiavanie pracovných postupov výroby
  • úprava finálneho vzhľadu výrobku
  • práca na dve zmeny, ranná a poobedná

Požadujeme

  • cit pre detail
  • samostatnosť
  • manuálna zručnosť
  • skúsenosti so šitím

Ponúkame

  • základná hodinová mzda 5,21 eur/hod brutto
  • po pol roku zvýšenie mzdy na 5,52 eur/hod brutto
  • variabilná zložka za dochádzku a výkonnostný bonus 0,33 eur/hod
  • príplatky za nadčasy, sviatky podľa Zákonníka práce
  • príplatky za poobednú zmenu 0,13 eur/hod
  • príplatky za výkonnosť 0,10 eur/hod a kvalitu práce 0,10 eur/hod
  • stabilná práca na hlavný pracovný pomer
  • práca na dve zmeny, víkend voľný
  • lekárska prehliadka a pracovné oblečenie zadarmo

Predpokladaný termín nástupu

ihneď

Informácie pre uchádzača

Mgr. Alena Galčíková

Mobil: +421 902 942 443

Email: [email protected]

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, rýchlo sa rozvíjajúcu spoločnosť automobilového priemyslu.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava
ID: 4774481  Dátum zverejnenia: 1.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 5,21 EUR/hod.