Test Manažér (Štátne projekty) aj freelancer (3000 - 3500 btto Eur)

Možnosť pre skúseného Test manažéra

Miesto práce

Bratislava

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, živnosť

Náplň práce

  • Projekty: Portál finančnej správy SR, Ministerstvo Spravodlivosti SR, Slovenské Železnice, Ministerstvo Školstva
  • Spolupráca na definícií celofiremnej testovacej stratégie a testovacích procesov
  • Plánovanie a odhady testovania a potrebných zdrojov
  • Mitigácia rizík
  • Koordinácia fázy prípravy testovania a koordinácia exekúcie testov
  • Reportovanie, sledovanie a kontrola defektov

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdelanie najlepšie technického zamerania
  • Ovládanie cudzieho jazyka nie je podmienkou
  • Prax v oblasti testovania SW v rámci celého vývojového cyklu a prax vo vedení tímu testerov nutná
  • Znalosti SW testovacích nástrojov a testovacích platforiem ako aj testerské certifikáty veľkou výhodou

Ponúkame

  • Nadštandardné finančné ohodnotenie
  • Bonusový systém
  • Iné štandardné firemné benefity

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Jedna z popredných slovenských vývojárskych spoločností orientovaná na projekty vo verejnom sektore.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Bc. Jozef Tencer

+421 911908798

Svoje životopisy môžete zasielať aj na mail:

[email protected]

V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte nasledujúci text do tela e-mailu : ,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3163291  Dátum zverejnenia: 17.8.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.