Konštruktér interierových komponentov pre automobilový priemysel (Trenčín)

Príležitosť pre jazykovo vybavených konštruktérov - plat až do 2000,- btto Eur

Miesto práce

okres Trenčín

plný úväzok

Náplň práce

  • Vývoj interiérových častí pre automobilový priemysel podľa požiadaviek klienta
  • Tvorba 3D modelov (CATIA V5)
  • Konštrukčné vyhotovenie produktu
  • Komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi
  • Teamwork

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdelanie technického zamerania
  • Skúsenosti s CATIA a CAD software ako konštruktér
  • Aktívna znalosť anglického jazyka, alebo nemeckého jazyka
  • Schopnosť dobrej komunikácie

Ponúkame

  • 13. plat
  • Masáže zdarma
  • Treningový program
  • Flexibilný program
  • Cestovné a životné poistenie
  • Stravné lístky
  • Firemné akcie
  • Jazykové kurzy
  • Zdravotná starostlivosť

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Naším klientom je popredný svetový dodávateľ interiérových komponentov v oblasti automobilového priemyslu.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Bc. Jozef Tencer

+421 911908798
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3163290  Dátum zverejnenia: 17.8.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.