HAZID/HAZOP/FMEA Risk inžinier ( ropný priemysel )

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

Na výskum orientovaná vývojárska spoločnosť, vývoj novej technológie plazmového vŕtania, využiteľného v ropnom priemysle. Aktuálna fáza projektu: ukončenie vývoja, začiatok prípravy kusovej výroby produktu, ktorým je vŕtacie plazmové zariadenie. Pri výrobe sa budú používať štandardné postupy a procesy strojárskej výroby. Zariadenie sa bude skladať z elektrických, hydraulických a mechanických častí. Projektový a výrobný tím je zložený z fyzikov - vývojárov, konštruktérov, technických inžinierov, technikov. Procesy vo výrobe sú riadené týmito oddeleniami : oddelenie kvality, oddelenie procesov a oddelenie rizík.

Svoje životopisy môžete zasielať aj na mail:
[email protected]
V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte nasledujúci text do tela e-mailu : ,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Požadujeme

  • Vykonávanie procesných analýz FMEA, DFMEA, PFEAM
  • Zodpovednosť za riadenie technických a technologických rizík
  • HAZID/HAZOP analýzy rizík súvisiacich so systémami, ktoré sú vyvíjané v rámci spoločnosti
  • Zabezpečenie podkladov pre úpravu projektových plánov vyplývajúcich z rizikových analýz
  • Zabezpečenie podkladov pre certifikáciu a kvalifikáciu technológií z pohľadu rizík
  • Zodpovednosť za organizovanie FMEA a HAZID/HAZOP stretnutí v pravidelných intervaloch za účelom ich aktualizácie a udržiavania
  • Prezentovanie výstupov a progresov z rizikových analýz a kontrolné plány interným/externým zákazníkom a nadriadeným
  • Celkové riadenie a správa rizík v rámci spoločnosti
  • Používanie softvéru pre riadenie rizík RAM Commander

Ponúkame

  • práca pre inovatívnu slovenskú firmu zaoberajúcu sa vývojom
  • 2 sick days
  • čerstvé ovocie a zelenina v kuchynke
  • teambuildingy
  • parkovacie miesto pre každého

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:
Eva Kišová
+421 902 922 838
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3162943  Dátum zverejnenia: 17.8.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.