Mechatronik / Konštruktér pre návrh vrtných súprav

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

Tvorba ideových návrhov a realizácia prototypov vrtných súprav alebo ich jednotlivých častí ( elektronické časti a mechanické ) vrátane ich optimalizácie a poskytovanie konzultácií v oblasti elektroniky a mechatroniky.

Náplň práce:
  • Návrh elektroniky vrtného zariadenia a to stabilizačnej jednotky a centrovacej jednotky,
  • Výpočet statiky oceľovej vrtnej veže, optimalizácia riešenia a verifikácie,
  • Spolupráca s externými partnermi pre výpočet statiky,
  • Výpočet dynamických zaťažení mechanizmov a ich optimalizácia,
  • Návrh drobnej mechaniky

Svoje životopisy môžete zasielať aj na mail:
[email protected]
V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte nasledujúci text do tela e-mailu : ,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdelanie II. alebo III. stupňa v odbore mechatronika
  • anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni
  • prax v oblasti navrhovania strojov a zariadení, ich výpočet a mechanické zaťaženie je podmienkou
  • prax s navrhovaním vŕtacích zariadení nie je nutná
  • ovládanie CAD softvéru nutnosť
  • softvér pre výpočet statického zaťaženia podmienkou

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Spoločnosť, ktorá vyvíja a komercionalizuje prelomovú technologickú platformu.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
  • práca pre inovatívnu slovenskú firmu zaoberajúcu sa vývojom
  • 2 sick days
  • čerstvé ovocie a zelenina v kuchynke
  • teambuildingy
  • parkovacie miesto pre každého

Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3160924  Dátum zverejnenia: 15.8.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.