IT tester [home - office / Brno]

Až do 25€/hodina (FREELANCERI)

Miesto práce

Česko

Druh pracovného pomeru

živnosť

Náplň práce

  • pre nadnárodného klienta hľadáme testerov na projekt z oblasti bankovníctva
  • veľmi atraktívne platové ohodnotenie, je však potrebné mať skúsenosti
  • výkon práce je Brno, po skúšobnej dobe (a dohode) home-office

Požadujeme

Pre Juniorov:
  • skúsenosti v oblasti testingu (poznať priebeh testovacieho procesu, vedieť adekvátne reportovať výsledky..)
  • Selenium, SOAP UI
Seniori / teamleaderi
  • byť schopný odkomunikovať výsledok testovania s developermi
  • vytvárať a spravovať testovaciu dokumentáciu
  • zvládať a koordinovať aj post-implementation testing

Ponúkame

  • Ročný performance bonus
  • Dotované stravné lístky
  • Špeciálne zľavy
  • Diners club - súkromná kreditná karta
  • Recommend-a-Friend - získaj bonus vďaka zamestnaneckému programu "Odporuč svojho známeho"
  • veľa ďalšieho

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3160106  Dátum zverejnenia: 15.8.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.