Projektant dopravných stavieb

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • projektovanie dopravných stavieb ciest a diaľnic,
  • jednania so zadávateľmi zákaziek a orgánmi štátnej správy,
  • jednania so zhotoviteľmi a účasť na kontrolných dňoch stavby,
  • cenové kalkulácie,
  • výstupná kontrola kvality projektových prác,

Svoje životopisy môžete zasielať aj na mail:
[email protected]
V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte nasledujúci text do tela e-mailu : ,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdelanie technického zamerania
  • anglický jazyk na úrovni B2
  • efektívne plánovanie a organizácia práce, prioritizácia úloh
  • technický cit, zodpovednosť, samostatnosť, komunikatívnosť, dôslednosť, tímová práca, organizačné schopnosti
  • skúsenosť s vedením projekčných prác v skupine
  • AutoCAD - expert
  • Road Pack, Civil 3 D - výhodou
  • Microsoft Excel - pokročilý
  • Microsoft Word - pokročilý

Ponúkame

  • podpora vzdelávania
  • účasť na veľkých projektoch diaľnic

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Spoločnosť je projektová kancelária pre dopravné a inžinierske stavby. Špecializuje sa hlavne na projekty veľkých dopravných stavieb, zvlášť diaľníc a rýchlostných ciest, v portfóliu našich realizovaných zákaziek sú aj preložky ciest II. či III. triedy, čerpacie stanice pohonných hmôt, výmena povrchu cestných komunikácií alebo vnútroareálové komunikácie priemyselných závodov.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:
Eva Kišová
+421 902 922 838
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3148255  Dátum zverejnenia: 1.8.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.