Operátor výroby - výroba domácich potrieb

Pracovník vo výrobe domácich potrieb

Miesto práce

Česko, Juhočeský kraj

plný úväzok

Náplň práce

- výroba domácich potrieb - sušiakov na prádlo, krájačov na zeleninu, metly , kúpelňové predložky, atď.
- montáž jednotlivých častí a kompletizácia.
- práca v stoji
- práca na 3 smeny R, O, N/ 8hod smeny

Požadujeme

potrebná zodpovednosť a zručnosť

Ponúkame

- ubytovanie zdarma
- v prípade spokojnosti oboch strán predĺženie pracovnej zmluvy
- možnosť čerpania záloh

Predpokladaný termín nástupu

priebežne

Informácie pre uchádzača

potrebný výpis zo zdravotnej dokumentácie

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

významný výrobca domácich potrieb

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade záujmu posielajte CV na email [email protected], telefonicky nás môžte kontaktovať v pracovných dňoch od 9:00 do 16:00 na +421902937805
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3141669  Dátum zverejnenia: 24.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 720€