Nákupca / obchodný zástupca pre odpadové hospodárstvo (Západné a Stredné Slovensko)

Pre spoločnosť pôsobiacu v oblasti spracovávania druhotných surovín (plastov) hľadáme šikovného a komunikatívneho obchodného zástupcu / nákupcu so skúsenosťami v obchode minimálne 1 rok.

Miesto práce

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, okres Senec

plný úväzok

Náplň práce

  • získavanie nových surovín pre výrobu od dodávateľov (komunálnych a priemyselných zákazníkov),
  • spracovávanie ponúk, vytváranie cenových ponúk a návrch zmlúv,
  • udržiavanie kontaktov s aktuálnymi zákazníkmi a nadväzovanie kontaktov s novými zákazníkmi,
  • mapovanie aktuálnej situácie o odpadovom hospodárstve,
  • príprava administratívnych výkazov v oblasti odpadov podľa platných zákonných predpisov,
  • vedenie obchodných stretnutí, vyjednávanie obchodných podmienok a udržiavanie obchodných štandardov,
  • zodpovednosť za plnenie osobného plánu nákupu a predaja,
  • aktívna sa účasť na projektoch podľa pokynov vedenia spoločnosti,
  • reklamačná činnosť;

Požadujeme

  • nevyhnutná je skúsenosť vo vytváraní a udržiavaní strategických partnerských vzťahov v biznise,
  • požadujeme skúsenosti s akvizičnou činnosťou,
  • ochota cestovať primárne do západoslovenských a stredoslovenských regiónov,
  • potrebná je znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni (B1/B2 úroveň)
  • nutné je ukončené stredoškolské vzdelanie, prípadne vysokoškolské vzdelanie
  • vynikajúce negociačné zručnosti,
  • obchodný duch,
  • zodpovedný prístup, schopnosť sebariadenia,
  • vodičský preukaz sk. B - aktívny vodič;

Ponúkame

  • výborné finančné ohodnotenie,
  • služobný automobil,
  • mobilný telefón,
  • notebook,
  • práca formou home office,

Informácie pre uchádzača

Svoje životopisy môžte zaslať prostredníctvom formulára, ktorý sa Vám zobrazí kliknutím na "Mám záujem" alebo prostredníctvom e-mailu. V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte do tela e-mailu nasledujúci text: "Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."​

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Táto pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť, ktorá podniká s odpadovým hospodárstvom.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:
Mgr. Lenka Tóthová
+421 902 942 472
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3131904  Dátum zverejnenia: 14.7.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.