Výrobný operátor s využitím VZV

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • stabilná práca na hlavný pracovný pomer v potravinárskom priemysle v internom stave u klienta
  • práca vo viaczmennej prevádzke, zmeny: ranné, poobedné, nočné - 8 hod., 12 hod..
  • obsluha vysokozdvižného vozíka, odvoz paliet s hotovým výrobkom a polotovarom
  • obsluha strojných zariadení, ich preventívna údržba
  • kontroly, merania a vyhodnocovania údajov zo zariadenia
  • tlač štítkov, kontrola a nastavovanie dátumu a strečovanie paliet

Požadujeme

  • skúsenosti s vedením vysokozdvižného motorového vozíka, je potrebný platný preukaz na vedenie VZV
  • stredoškolské vzdelanie bez maturity, s maturitou
  • efektívna komunikácia v rámci tímu
  • riešenie problémových situácií
  • schopnosť učiť sa

Ponúkame

  • výkonnostný bonus, príplatky nad rámec Zákonníka práce
  • možnosť zvýšiť si mzdu formou nadčasov
  • zvýhodnený nákup čokoládových výrobkov spoločnosti
  • stravné lístky
  • relax centrum v priestoroch firmy / masáže /
  • príspevok pri svadbe a narodení dieťaťa
  • darčekové poukážky
  • odmeny pri pracovných a životných jubileách
  • životné a doplnkové dôchodkové poistenie
  • osobnostný a odborný rozvoj

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Pozícia je obsadzovaná pre klienta s dlhodobou tradíciou pôsobnosti na území SR. Spoločnosť sa zaoberá výrobou čokolád, sušienok, cukroviniek, kávy a práškových nápojov.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3131269  Dátum zverejnenia: 14.7.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.