Pracovník vo výrobe - pomocné, baliace práce pri linke

Miesto práce

okres Trnava

plný úväzok

Náplň práce

  • práca na hlavný pracovný pomer v Trnave
  • nakladanie a vešanie rámov podľa pracovných inštrukcií a inštrukcií nadriadeného
  • správna manipulácia s produktmi podľa pracovných inštrukcií a inštrukcií nadriadeného
  • zodpovednosť za plynulý chod linky
  • jednoduché pomocné a baliace práce

Požadujeme

  • stredoškolské vzdelanie s výučným listom
  • manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť
  • ochota pracovať v 4 zmennej prevádzke / 12 hod. zmeny /

Ponúkame

  • stabilný pracovný pomer v perspektívnej zahraničnej spoločnosti
  • možnosť tabuľkovo rásť a zvyšovať si mzdu po zaučení, resp. podľa zručnosti
  • dochádzková mesačná prémia do 90 €
  • mimoriadna mesačná prémia do 50 €
  • dynamická zákazková výroba / nie pásová, sériová /
  • 13. plat a vernostný bonus
  • príspevok na 3. pilier DDS
  • príspevok na rekreáciu
  • nákup výrobkov so zľavou
  • využívanie firemnej posilňovne
  • spoločné firemné podujatia
  • ďalšie výhody sociálneho programu

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Klient, pre ktorého obsadzujeme pozíciu je popredným výrobcom kovového nábytku a regálových systémov pre zariadenie kancelárií, priemyselných budov, dielní, skladov, škôl a podobne.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3123222  Dátum zverejnenia: 6.7.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 0,00 EUR/h