Inžinier pre testovanie (skúsenosti s LabView/TestStand výhodou) - Trnava - Anglický jazyk

Pre medzinárodnú spoločnosť hľadáme šikovného Inžiniera pre testovanie, ktorý má skúsenosti s testovaním elektroniky v procese výroby-návrh testovacích zariadení.

Miesto práce

okres Trnava

plný úväzok

Náplň práce

  • testovanie elektroniky v procese výroby-návrh testovacích zariadení
  • návrh technických a technologických zlepšení pre testovacie zariadenia
  • modifikácia existujúcefo softwareového vybavenia a zariadení
  • využitie meracích zariadení od National Instruments
  • reporting

Požadujeme

  • VZDELANIE: VŠ I. II. alebo III. stupňa (elektrotechnické vzdelanie)
  • JAZYKOVÉ ZNALOSTI: anglický jazyk (úroveň B2)
  • POČÍTAČOVÉ ZNALOSTI: Microsoft Office
  • PRAX: 1 rok
  • INÉ: § 22 Vyhl. 718/2002 Z.z.
  • OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY: zodpovedný prístup, spoľahlivosť, dobré manuálne schopnosti, práca s multimetrom, osciloskopom

Ponúkame

  • fyzicky nenáročná práca v príjemnom pracovnom prostredí
  • dochádzkový a výkonnostný bonus každý mesiac
  • zaujímavý sociálny program
  • zabezpečené dotované stravovanie priamo na pracovisku
  • dovoz/odvoz na/z pracovnej zmeny je zabezpečený autobusovou dopravou zdarma v rámci Trnavy
  • III. pilier DDS
  • firemné akcie

Informácie pre uchádzača

Svoje životopisy môžte zaslať prostredníctvom formulára, ktorý sa Vám zobrazí kliknutím na "Mám záujem" alebo prostredníctvom e-mailu. V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte do tela e-mailu nasledujúci text: "Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."​

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Hlavnou oblasťou pôsobenia spoločnosti je elektrotechnicka a elektrotechnický priemysel - výroba dosiek plošných spojov pre bielu techniku.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:
Mgr. Ildikó Baksová
e-mail: [email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3116815  Dátum zverejnenia: 29.6.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.