Java developer (Microservices/ Reactive X)

Práca s najnovšími technológiami, plná benefitov

Miesto práce

Bratislava

Druh pracovného pomeru

živnosť

Náplň práce

  • Dátum nástupu: ASAP
  • Rate: Dohodou podľa skúseností
  • Miesto práce: Bratislava (Home Office dohodou)

Požadujeme

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk: aktívne

Požiadavky:
  • Skúsenosti s technológiou Microservices
  • Relevantné skúsenosti s programovaním v Jave
Popis pozície:
  • spolupodieľanie sa na vývoji pre interný web spoločnosti

Ponúkame

  • Ročný performance bonus
  • Dotované stravné lístky
  • Špeciálne IBM zľavy
  • Diners club - súkromná kreditná karta
  • Recommend-a-Friend - získaj bonus vďaka zamestnaneckému programu "Odporuč svojho známeho"
  • veľa ďalšieho

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
Na otázky k IT pozíciám odpovedá Jozef Tencer:
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3109086  Dátum zverejnenia: 21.6.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.