Klientský poradca

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • Vybavovanie klientskych požiadaviek
  • Poskytovanie informácií o produktoch a službách banky
  • Starostlivosť o hotovostné a bezhotovostné operácie na účtoch, aktivácie nových služieb a inštalovanie mobilných aplikácií
  • Pomoc pre klientov pri aktívnom využívaní inovácií v bankovníctve
  • Odhalenie potenciálu potrieb nových produktov a služieb klientovi, ktoré je im možné predať

Požadujeme

  • Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie
  • Komunikatívny, proklientsky orientovaný typ človeka
  • Pozícia vhodná aj pre absolventa

Ponúkame

  • Kariérny rast
  • Odborný a osobnostný rozvoj
  • Byť súčasťou silnej a úspešnej banky
  • Zvýhodnenia na produktoch banky

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Našim klientom je moderná banka s moderným prístupom ku klientom. Pôsobí ako silná a univerzálna banka. Poskytuje komplexnú ponuku finančných služieb firemným aj individuálnym klientom.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:
Eva Kišová
+421 902 922 838
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3103919  Dátum zverejnenia: 16.6.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.