Vedúci projektu

Miesto práce

Rakúsko

plný úväzok

Náplň práce

  • Vývoj riešení špecifických pre konkrétnych zákazníkov a vypracovávanie ponúk
  • Projektovanie a zákazková realizácia projektov až do odovzdania diela zákazníkom
  • Spojovací článok medzi zákazníkom a podnikom

Požadujeme

  • Úspešné ukončenie technického štúdia (strojárstvo, elektrotechnika alebo stavebníctvo )
  • Odborné špecifické a profesné skúsenosti vo výstavbe strojov a zariadení a medzinárodná skúsenosť vo vývoji komplexných projektov
  • Skúsenosti s automatizačnou technikou výhodou
  • Veľmi dobré znalosti angličtiny slovom i písmom, ďalší cudzý jazyk veľkou výhodou
  • Veľmi dobré znalosti MS Office (excel, word), CAD výhodou
  • Ochota stráviť na cestách cca 30 %

Ponúkame

  • Zaujímavá výzva v podniku, ktorý je orientovaný na budúcnosť
  • Pestrá a variabilná činnosť s napínavými a nevšednými produktami
  • Špecifický školiaci a vzdelávací program
  • Atraktívne medzinárodné pracovné prostredie v profesionálnom tíme

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Spoločnosti patrí popredné miesto medzi výrobcami strojov a zariadení. Od pôvodnej výroby stavebných vežových žeriavov sa časom presunulo ťažisko v prospech kontajnerových žeriavov a neskôr pribudla vodohospodárska výstavba. Dnes je jedna z najstarších a najúspešnejších strojárskych firiem Vorarlbergu.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:
Eva Kišová
+421 902 922 838
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3099440  Dátum zverejnenia: 12.6.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.