Denný recepčný / Recepčná v 4* hoteli

Miesto práce

Slovenská republika

plný úväzok

Náplň práce

  • priamy kontakt a komunikácia s klientmi hotela,
  • check in a check out hostí,
  • práca s hotelovým systémom,
  • vedenie evidencie ubytovaných hostí,
  • príjem hotovostných a bezhotovostných platieb,
  • udržiavanie chodu recepcie,
  • riešenie prípadných sťažností hostí k ich spokojnosti,

Požadujeme

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2), Nemecký jazyk výhodou
  • reprezentatívne, profesionálne a dôveryhodné vystupovanie,
  • silná orientácia na hostí, samostatnosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť,
  • pozícia VHODNÁ aj pre ABSOLVENTA

Ponúkame

  • Možnosť stravovania sa v zamestnaneckej jedálni zdarma,
  • Uniforma a jej čistenie zdarma,
  • Ďalšie vzdelávanie, osobný a profesionálny rast,
  • Zamestnanecké výhody v rámci ubytovania v hoteloch a rezortoch najväčšej rakúskej siete

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Štvorhviezdičkový hotel má k dispozícii 199 De Luxe, Executive a Executive De Luxe izieb s Executive Lounge, 333 m2 konferenčnej plochy s 5 konferenčnými miestnosťami, reštaurácia, lobbybar, wellness a fitness centrum so saunou a cardio vybavením a 70 parkovacích miest v hotelovej podzemnej garáži.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:
Eva Kišová
+421 902 922 838
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3092314  Dátum zverejnenia: 5.6.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.