Pracovník montáže elektroskríň

Túto pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť zaoberajúcu sa projektovaním, montážou a skúšaním elektrorozvodných skríň pre vstrekovacie lisy a montážou vstrekovacích lisov.

Miesto práce

Slovensko

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Náplň práce

  • Vizuálna kontrola, mechanické opracovanie a osadenie súčiastok v elektroskriniach
  • Kontrola kvality predpripravených dielov a súčiastok
  • Iné pomocné činnosti súvisiace s montážou elektroskríň

Požadujeme

  • Schopnosť prečítať, porozumieť pracovnému postupu a pracovať podľa neho
  • Spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť
  • Práca vhodná aj pre absolventov eletrotechnickej strednej školy
  • Minimálne stredoškolské vzdelanie eletrotechnického zamerania, eletrotechnická vyhláška § 21 a skúsenosti s prácou v eletrotechnickom priemysle sú výhodou

Ponúkame

  • Doprava do a z práce bezplatne!

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať konzultantku:
Eva Filipová · 0905 551 551 · [email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3084711  Dátum zverejnenia: 30.5.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 0,00 EUR/h