Operátor výroby v Trenčíne

Túto pozíciu obsadzujeme pre významný výrobný závod zaoberajúci sa montážou osvetlení do popredných automobilových značiek.

Miesto práce

okres Trenčín

plný úväzok

Náplň práce

  • práca na hlavný pracovný pomer v trojzmennej alebo štvorzmennej prevádzke
  • vykonávanie manuálnej práce podľa pracovného postupu a plánovaných noriem vo výrobe
  • obsluhovanie výrobných strojov a zariadení
  • čistenie, kontrola kvality a balenie polovýrobkov alebo celých výrobkov

Požadujeme

  • minimálne stredoškolské vzdelanie bez maturity
  • skúsenosti s prácou v 3-zmennej prevádzke
  • manuálna zručnosť a dobrý zdravotný stav (práca v stoji, práca v noci)
  • ochota pracovať na zmeny a v nepretržitej prevádzke
  • spoľahlivosť, zodpovednosť, chuť pracovať

Ponúkame

  • hrubá mzda od 600 do 650 EUR/mesiac
  • príplatky za prácu vo sviatočné dni + 20EUR/deň
  • autobusová doprava v rámci Trenčína - zdarma
Bonus za odporučenie známeho:
  • po troch odpracovaných mesiacoch - 66EUR
  • po šiestich odpracovaných mesiacoch - 150 EUR

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Mgr. Silvia Janišová
Job Specialist

Trenkwalder, a.s. · Námestie 1 mája 18 · 81106 Bratislava
  • M: +421 902 942 413
href="mailto:[email protected]" target="_blank">[email protected] · www.trenkwalder.com/sk
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3044980  Dátum zverejnenia: 4.5.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 0,00 EUR/h