Lekár pre klimatické kúpele vo Vysokých Tatrách

Miesto práce

okres Poprad

plný úväzok

Náplň práce

  • samostatný výkon v odbornej liečebnej a rehabilitačnej starostlivosti s cieľom zabezpečovať spokojnosť klientov v rámci kúpeľnej liečby a rekondičných pobytov
  • posudzovanie indikovanosti liečby u pridelených pacientov a ich zdravotný stav počas pobytu
  • odporúčanie potrebných hygienických a protiepidemiologických opatrení v rámci priestorov liečebne
  • dodržiavanie hygienických noriem, bezpečnosti práce a Pracovného poriadku spoločnosti
  • dodržiavanie stanovenej metodiky práce a liečebných postupov

Požadujeme

  • vysokoškolské II. stupňa v odbore, atestácia FBLR/ pneumológ/ internista/alergológ
  • anglický jazyk - Stredne pokročilý ( B2 )
  • Microsoft Office - pokročilý
  • proklientský prístup, príjemné vystupovanie, dobré komunikačné schopnosti
  • predchádzajúca prax vítaná

Ponúkame

  • možnosť služobného ubytovania a stravovania
  • možnosť bezplatného využívania služieb ponúkaných v zariadení
  • výmenné rekreácie
  • príjemné vysokohorské prostredie Vysokých Tatier

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Klimatické kúpele v centre Tatranského národného parku, ktoré patria k najznámejším klimatickým kúpeľom na Slovensku.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:
Eva Kišová
+421 902 922 838
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3036278  Dátum zverejnenia: 28.4.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.