Komplexný účtovník pre medzinárodnú spoločnosť (AJ a skúsenosti s programom SAP)

Pre významnú nádnárodnú spoločnosť hľadáme komplexného samostatného účtovníka, ktorý má skúsenosti s prácou v programe SAP a aktívne komunikuje v anglickom jazyku.

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • zodpovednosť za riadenie a organizáciu účtovníctva pre slovenské zastúpenie v medzinárodnej spoločnosti,
  • koordinácia účtovného procesu podľa účtovných noriem pre SR,
  • príprava a spracovnávanie účtovných výkazov, mesačných a ročných účtovných závierok,
  • komunikácia a poradenstvo pre účtovné centrum v Nemecku,
  • spolupráca na projektoch, ktoré sa týkajú zefektívnenia účtovných procesov,
  • kontrola správnosti vedenia účtovníctva a dodržiavanie predpisov,
  • zodpovednosť za správne vykazovanie DPH a zostavenie priznania k DPH,
  • komunikácia a príprava podkladov pre audítorov a daňových poradcov,
  • sledovanie legislatívnych zmien v účtovníctve;

Požadujeme

  • nevyhnutná je minimálne 2 ročná komplexná účtovnícka prax so skúsenosťami v medzinárodnej spoločnosti,
  • minimálne stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie ekonomického zamerania,
  • komunikatívna úroveň anglického jazyka (pravidelná komunikácia so zahraničnými finančnými oddeleniami),
  • podmienkou je znalosť programu SAP,
  • vynikajúca znalosť práce s MS Office,
  • analytické schopnosti, orientácia na detail,
  • zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť,
  • výborné komunikačné zručnosti

Ponúkame

  • zaujímavé finančné ohodnotenie,
  • možnosť pre rozvoj a vzdelávanie
  • práca v medzinárodnej stabilnej spoločnosti,;

Informácie pre uchádzača

Svoje životopisy môžte zaslať prostredníctvom formulára, ktorý sa Vám zobrazí kliknutím na "Mám záujem" alebo prostredníctvom e-mailu. V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte do tela e-mailu nasledujúci text: "Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."​

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Našim klientom je významná chemická spoločnosť poskytujúca inteligentné systémové riešenia a vysoko kvalitné produkty v rozličných výrobných odvetviach.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:
Mgr. Lenka Tóthová
+421 902 942 472
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3032356  Dátum zverejnenia: 24.5.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.