Procesný technológ - Anglický jazyk - Nová Dubnica

Hľadáme šikovného Procesného inžiniera / Technológa, ktorý má skúsenosti s nastavením a optimalizáciou výrobných procesov. Potreba AJ na pokročilej úrovni.

Miesto práce

okres Ilava

plný úväzok

Náplň práce

  • sledovanie, optimalizácia a zefektívňovanie výrobných procesov (ručná výroba)
  • navrhovanie technických riešení a ich aplikácia do praxe
  • práca s technickou dokumentáciou
  • spolupráca s oddeleniami výroby, kvality, inžinieringu a pod.
  • podpora zavádzania nových výrobkov do výroby

Požadujeme

  • VZDELANIE: SŠ alebo VŠ vzdelanie; technické - elektrotechnické resp. strojárske zameranie výhodou
  • JAZYKOVÉ ZNALOSTI: anglický jazyk (úroveň B2)
  • POČÍTAČOVÉ ZNALOSTI: Microsoft Office - pokročilý
  • PRAX: skúsenosť ako Procesný inžinier resp. Technológ v spoločnosti podobného zamerania - elektrotechnické, resp. strojárske a potenciál zavádzať a zefektívňovať výrobné procesy v elektrotechnickej výrobe
  • OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY: samostatnosť, zodpovedný prístup, tvorivosť, komunikačné a negociačné schopnosti, schopnosť odprezentovať svoje výsledky, analytické myslenie, organizačné a plánovacie schopnosti

Ponúkame

  • 13. plat
  • dochádzkový bonus resp. príspevok na dopravu (pri splnení podmienok)
  • čisté, organizované a príjemné pracovné prostredie
  • kreatívna práca

Informácie pre uchádzača

Svoje životopisy môžte zaslať prostredníctvom formulára, ktorý sa Vám zobrazí kliknutím na "Mám záujem" alebo prostredníctvom e-mailu. V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte do tela e-mailu nasledujúci text: "Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."​

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Spoločnosť pôsobí v oblasti elektrotechnickej výroby.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:
Mgr. Ildikó Baksová
e-mail: [email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3020988  Dátum zverejnenia: 19.4.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.