Senior Logistický Konzultant pre rozvoj poskytovania BPO služieb (CZ,SK)

Miesto práce

Slovensko, Česko

plný úväzok

Náplň práce

  • V spolupráci s Obchodným riaditeľom Československého Trenkwalderu, rozvoj a implementácia business modelu a business plánu pre poskytovanie BPO (Business Process Outsourcing) v logistike
  • Rozvoj kontaktov s novými a existujúcimi klientami spoločnosti Trenkwalder v Slovenskej a Českej republike za účelom získavania ich záujmu o konzultačné a neskôr BPO služby v logistike
  • S použitím vlastných hlbokých znalostí a praxe v logistike poskytovanie konzultingu v oblasti optimalizácie logistických procesov spolu s vypracovaním odporúčania BPO služieb (rozsah, náklady, cost/benefit ...)
  • Spolupodieľanie sa na implementácií BPO služieb u klienta
  • Budovanie vzťahov na všetkých úrovniach a profesionálna reprezentácia spoločnosti Trenkwalder
  • Koordinácia zamestnancov spoločnosti Trenkwalder pri implementácií jednotlivých BPO projektov
  • Napĺňanie obchodných cieľov (obrat, zisk, objem) nastavených v obchodnom pláne

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdelanie ideálne so zameraním na logistiku, marketing alebo supply chain manažment
  • Anglický jazyk aktívne, Nemecký jazyk veľkou výhodu
  • Minimálne 5 ročná skúsenosť v logistike v manažérskych alebo expertných roliach podmienkou
  • Minimálne 3 ročná skúsenosť ako senior logistický konzultant veľkou výhodou
  • Prax v obchode so zameraním na korporátnych klientov najlepšie v logistike veľkou výhodou
  • Schopnosť produktívne zvládať množstvo vzťahov naraz
  • Ochota cestovať

Ponúkame

  • Nadštandardné platové ohodnotenie
  • Motivačná zložka
  • Automobil, notebook, mobil
  • Štandardné firemné benefity
  • Kreatívna práca s vysokým stupňom odbornosti a samostatnosti

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:
Bc. Jozef Tencer
+421 911908798
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3020530  Dátum zverejnenia: 19.4.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.