Operátor výroby

Miesto práce

okres Námestovo

plný úväzok

Náplň práce

  • práca na hlavný pracovný pomer v automobilovej výrobe
  • manuálne a kontrolné práce v stoji v 3-zmennej prevádzke
  • zodpovednosť za plnenie výkonovej normy a kvalitu odvedenej práce v zmysle stanovených štandardov a postupov

Požadujeme

  • manuálna zručnosť a dobrý zdravotný stav (práca v stoji, práca v noci)
  • schopnosť prečítať, porozumieť pracovnému postupu a pracovať podľa neho
  • ochota pracovať na zmeny
  • spoľahlivosť, zodpovednosť a chuť pracovať

Ponúkame

  • hrubá mzda od 3,44 EUR/hod
  • príplatky za nočné (+0,90 EUR/hod) a popoludňajšie (+0,13) zmeny
  • dochádzkový bonus max. +0,20 EUR/hod.
  • priplatok za 4 zmennú prevadzku 0,44 EUR/hod
  • výkonnostný bonus po skúšobnej dobe max. +0,25 EUR/hod.
  • stravovanie v podnikovej jedálni

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Hľadáme uchádzačov o prácu pre významný výrobný závod zaoberajúci sa montážou a testovaním prístrojových dosiek do popredných automobilových značiek.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať:
telefonicky: 0902 937 815 alebo 0902 937 805 (Pondelky až piatky od 09:00 do 16:00 hod.)​
emailom: href="mailto:[email protected]" target="_blank">[email protected] alebo href="mailto:[email protected]" target="_blank">[email protected]

Po telefonickej dohode nás môžete navštíviť osobne na žilinskej pobočke:
Trenkwalder, a.s. · Mariánske námestie 11 · Žilina
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3017762  Dátum zverejnenia: 17.4.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,44 EUR/h