Test Manažér (Public projekty) aj freelancer

Možnosť pre skúseného Test manažéra

Miesto práce

Bratislava

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, živnosť

Náplň práce

  • Vedenie a rozvoj tímu manuálnych a sw testerov
  • Celková zodpovednosť za pridelený projekt z pohľadu testovania
  • Zodpovednosť za určenie stratégie testovania a štandard kvality dodávaných SW riešení
  • Rozhodovanie o nástrojoch testovania, riadenie prideleného rozpočtu, rozdelovanie práce podriadeným
Podriadený tím rieši hlavne tieto úlohy:
  • Testovanie, príprava testovacích scenárov, testovanie aplikačného SW (manuálne/SW), tvorba testovacích skriptov, tvorba aplikačnej dokumentácie
  • V rámci aplikačnej podpory riešenie prevádzkových incidentov u zákazníka
  • Diagnostika aplikačného SW v prípade výskytu incidentov

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdelanie najlepšie technického zamerania
  • Ovládanie cudzieho jazyka nie je podmienkou
  • Prax v oblasti testovania SW v rámci celého vývojového cyklu a prax vo vedení tímu testerov nutná
  • Znalosti SW testovacích nástrojov a testovacích platforiem ako aj testerské certifikáty veľkou výhodou

Ponúkame

  • Nadštandardné finančné ohodnotenie
  • Bonusový systém
  • Iné štandardné firemné benefity

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Jedna z popredných slovenských vývojárskych spoločností orientovaná na projekty vo verejnom sektore.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Bc. Jozef Tencer

+421 911908798

Svoje životopisy môžete zasielať aj na mail:

[email protected]

V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte nasledujúci text do tela e-mailu : ,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3016482  Dátum zverejnenia: 25.4.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.