Konštruktér - zákazková robotizácia, prípravky, polohovadlá (SolidWorks) Sučany

Miesto práce

okres Martin

plný úväzok

Náplň práce

  • navrhovanie technických riešení na základe dopytu od zákazníka hlavne v oblasti robotizovaných pracovísk, zváracích prípravkov, polohovadiel, uchopovačov a podobne
  • návrh konštrukčných riešení v zmysle hospodárnosti a zaisťovanie optimálneho spôsobu riešení na dobrej technickej a kvalitatívnej úrovni
  • spolupráca s technológom a vedúcim konštrukcie pri navrhovaní konštrukčného riešenia navrhovaného dielu
  • úprava konštrukčnej dokumentácie na základe výsledkov skúšok
  • využívanie kreatívnych riešení a nových foriem ich použitia
  • zúčastňovanie sa pri skúšaní navrhovaných výrobkov / dielov
  • vyhotovovanie technickej dokumentácie pre výrobu

Požadujeme

  • vysokoškolské prípadne stredoškolské vzdelanie technického zamerania
  • znalosť práce v niektorom s konštruktérskych 3D programov (SolidWorks, CATIA, AutoCad prípadne iné)
  • prax ako konštruktér aspoň jeden rok
  • kreatívne myslenie

Ponúkame

  • zaujímavé platové ohodnotenie + 13. plat
  • kariérny rast
  • technické školenia a jazykové kurzy
  • stravné lístky
  • príjemný kolektív

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Slovenská spoločnosť zameraná na zákazkový vývoj automatizačných riešení pre klientov z celej Európy. Vývoj sa zameriava hlavne na oblasť robotického zvárania, robotickej manipulácie a robotického brúsenia ako aj riešenia v oblasti priemyselnej automatizácie.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:
Bc. Jozef Tencer
+421 911908798
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3016480  Dátum zverejnenia: 14.4.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.