Projektový manažér pre implementáciu strojárskych zákaziek

Miesto práce

okres Martin

plný úväzok

Náplň práce

  • zodpovednosť za proces získavania a realizácie projektov podľa objednávky zákazníka - divízia automatizácia, dopravníkové systémy, balenie, manipulácia
  • zhotovovanie cenových ponúk, účasť na tendroch, predaj a finančná optimalizácia ponúkaných riešení
  • priama zodpovednosť za získavanie nových zákazníkov
  • vytváranie prezentačných, digitálnych modelov navrhovaných riešení
  • príprava projektového plánu (náklady, termíny, realizačné zdroje) a jeho presné dodržiavanie
  • riadenie a kontrola realizačného tímu - konštruktéri, PLC programátori, technici
  • koordinácia prác s technickým tímom zákazníka, vyjednávanie prípadných zmien
  • plánovanie záverečných skúšok a realizácia procesu odovzdávania, dolaďovanie u klienta, zabezpečenie školení

Požadujeme

  • vysokoškolské prípadne stredoškolské vzdelanie technického zamerania
  • anglický jazyk aktívne
  • prax v projektovom manažmente a v obchode v priemysle nutná
  • schopnosť čítať technické výkresy nutná
  • prirodzená inklinácia k technike
  • samostatnosť, riadenie, komunikácia, orientácia na zákazníka
  • žena na tejto pozícií vítaná
  • ochota cestovať približne 10% pracovného času

Ponúkame

  • Nadštandardné platové ohodnotenie + 13 a prípadne 14 plat
  • Automobil, telefón, notebook
  • Vzdelávanie a rozvoj
  • jazykové kurzy

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Slovenská spoločnosť zameraná na zákazkový vývoj automatizačných riešení pre klientov z celej Európy. Vývoj a projekty sa zameriavajú hlavne na oblasť robotického zvárania, robotickej manipulácie a robotického brúsenia ako aj riešenia v oblasti priemyselnej automatizácie.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:
Bc. Jozef Tencer
+421 911908798
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3016479  Dátum zverejnenia: 14.4.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.