Senior DWH Konzultant (Oracle platforma) - pre štátny sektor

Miesto práce

Bratislava

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, živnosť

Náplň práce

  • Zodpovednosť za implementáciu DWH projektov na platforme Oracle
  • Vedenie tímu špecialistov po technickej stránke
  • ETL procesy (extract/transform/load)
  • Optimalizácia db spracovania
  • Spracovávanie veľkých objemov dát
  • Prezentačná vrstva
  • Bezpečnosť - riadenie oprávnení prístupu k dátam, resp. reportom na dwh

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdelanie technického zamerania
  • Cudzí jazyk nie je podmienkou
  • Skúsený DWH konzultant s praxou 10 rokov a viac - platforma Oracle Business Intelligence
  • Prax s vedením realizácie DWH projektov po technologickej stránke výhodou
  • Znalosti analytickej, koncepčnej a metodickej fázy výhodou

Ponúkame

  • Dohoda o výške platu a spôsobe spolupráce (ičo, tpp)
  • Iné flexibilné benefity podľa dohody

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Slovenská IT spoločnosť s dlhou históriou úspešnej realizácie projektov v štátnom sektore.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Bc. Jozef Tencer

+421 911908798
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3000643  Dátum zverejnenia: 6.4.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.