Frontend Developer (zaujimavé cestovné diéty)

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • vývoj užívateľského rozhrania klientskych aplikácií on site u klienta
  • premena vytvorených dizajnov na funkčné a robustné web stránky
  • vytváranie (CSS) kaskádových štýlov, ktoré sú konzistentné vo všetkých browseroch a na všetkých platformách
  • implementácia responsivneho dizajnu a moderných web development techník pre vytváranie dynamických a asynchrónnych funkcionalít
  • aplikácia najnovších trendov ako napríklad umelá inteligencia, virtuálna realita, static website generátor a iné

Požadujeme

  • vysokoškolské prípadne stredoškolské vzdelanie IT zamerania
  • anglický jazyk aktívne
  • prax ako frontend developer najlepšie v niektorom komerčnom sektore (banking, poisťovníctvo, priemysel a iné)
  • skúsenosť s niektorým s frameworkov ako napr. Angular, React, JQuery, Ember ...
  • schopnosť porozumieť požiadavkám biznisu
  • ochota cestovať na projekty do západnej Európy

Ponúkame

  • práca na špičkových medzinárodných projektoch
  • prepracovaný systém rozvoja technických a jazykových znalostí
  • nadštandardné platové ohodnotenie, cestovné náhrady, kafeteria, plne hradené stravné lístky
  • smartfón, rýchly internet, laptop
  • zdravotná starostlivosť v súkromnom zariadení
  • dovolenka 25 dní do roka a iné benefity podľa dohody

Predpokladaný termín nástupu

dohodou

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Špecializovaná nadnárodná IT spoločnosť, ktorej hlavnými hodnotami sú rešpekt, integrita, výkon, kvalita a znalosti. Cieľom je napĺňať potreby korporátnych klientov hlavne veľkých Európskych a Amerických bánk. Spoločnosť na Slovensku pozostáva z približne 100 IT špecialistov na rôzne oblasti korporátneho bankingu, ktorí majú možnosť rozvíjať svoje znalosti v najnovších svetových technológiách a trendoch.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Bc. Jozef Tencer

+421 911908798
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2997428  Dátum zverejnenia: 5.4.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.