Operátor/ operátorka v drevovýrobe - Banská Bystrica

Miesto práce

okres Banská Bystrica

plný úväzok

Náplň práce

  • práca vo výrobnom podniku zaoberajúcim sa výrobou debniacich dosiek
  • práca na hlavný pracovný pomer
  • na linke s drevom
  • pracovné pozície pre mužov aj ženy
  • nepretržitá alebo trojzmenná prevádzka
  • aj nočné zmeny

Požadujeme

  • ochota pracovať na nepretržitú resp. trojzmennú prevádzku
  • manuálna zručnosť
  • zodpovedný prístup k práci
  • skúsenosti s prácou vo výrobnom podniku výhodou

Ponúkame

  • mzda cca 600 - 650,- EUR v čistom
  • mimoriadne polročné odmeny
  • bezplatný firemný autobus v rámci BB
  • každomesačná variabilná výkonnostná zložka mzdy
  • príplatky nad rámec Zákonníka práce
  • stravné lístky počas vybraných zmien

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2997017  Dátum zverejnenia: 4.4.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 0,00 EUR/h