Kuchár v štýlovej reštaurácii vo Vysokých Tatrách

Miesto práce

okres Poprad

plný úväzok

Náplň práce

  • príprava hotových jedál, minútok podľa receptúr
  • dodržiavanie kvality jedál a postupov gastronómie
  • príprava jedál pre osobitné akcie
  • ekonomické narábanie s pridelenými surovinami
  • dodržiavanie hygienických noriem a sanitácie

Svoje životopisy s fotografiou môžete zasielať aj na mail:
[email protected]
V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte nasledujúci text do tela e-mailu : ,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Požadujeme

  • stredoškolské v odbore
  • prax minimálne 2 roky
  • odbornosť a zodpovednosť za kvalitu podávaných jedál
  • pozitívny prístup k práci, flexibilita, samostatnosť, kreativita

Ponúkame

  • možnosť služobného ubytovania a stravovania
  • možnosť bezplatného využívania služieb ponúkaných v zariadení
  • výmenné rekreácie
  • príjemné vysokohorské prostredie Vysokých Tatier

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Klimatické kúpele v centre Tatranského národného parku, ktoré patria k najznámejším klimatickým kúpeľom na Slovensku.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:
Eva Kišová
+421 902 922 838
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2988396  Dátum zverejnenia: 27.3.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.