Špecialista / špecialistka zákazníckej starostlivosti - 5 hodinový pracovný úväzok

Spoločnosť, ktorá je dominantným distribútorom prémiových importovaných značiek v alkoholovom priemysle, hľadá mladú, šikovnú, dynamickú a zodpovednú fakturantku a špecialistku pre podporu zákazníkov a regionálnych obchodných manažérov na 5 hodinový úväzok.

Miesto práce

Bratislava

Druh pracovného pomeru

skrátený úväzok

Náplň práce

  • starostlivosť, komunikácia a zodpovednosť za vybraných klientov,
  • zadávanie objednávok do SAPu a evidencia objednávok, fakturácii a dobropisov,
  • sprocesovanie objednávok (mailových, telefonických) a fakturácií pre vybraných klientov,
  • komunikácia a podpora pre regionálnych obchodných zástupcov,
  • komunikácia a koordinovanie logistiky,
  • cenotvorba a nastavovanie akčných cien,
  • vybavovanie reklamácií zákazníkov,
  • starostlivosť a evidencia pošty,
  • ad-hoc úlohy;

Požadujeme

  • stredoškolské vzdelanie ekonomického zamerania,
  • skúsenosti s fakturáciou minimálne 2 roky sú nutnosťou,
  • skúsenosti so starostlivosťou o zákazníkov sú veľkou výhodou,
  • anglický jazyk na základnej úrovni (A2),
  • akceptovanie pracovného času od 9:00 do 14:00 hod.,
  • pozícia je vhodná aj pre mamičky na materskej dovolenke,
  • zodpovedný, spoľahlivý a na detail orientovaný typ človeka,
  • vynikajúce komunikačné, verbálne a prezentačné zručnosti,
  • prozákaznícka orientácia,
  • energickosť a pracovné nasadenie,
  • samostatnosť;

Ponúkame

  • práca na 5 hodinový pracovný čas od 9:00 do 14:00,
  • práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti,
  • mladý a dynamický kolektív;

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť, ktorá je dominantnými distribútorom alkoholových prémiových importovaných značiek.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:
Mgr. Lenka Tóthová
+421 902 942 472
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2986533  Dátum zverejnenia: 4.4.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.