Inžinier kvality s aktívnou AJ a NJ - nadštandardné platové ohodnotenie až do 2500 €

Miesto práce

Česko, Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • manažment a rozvoj dodávateľov z pohľadu kvality,
  • cestovanie po slovenských a medzinárodných dodávateľoch a na centrálu v Nemecku,
  • iniciovanie a manažovanie APQP aktivít spolu s regionálnym tímom,
  • poskytovanie lokálnej podpory dodávateľom pri uvádzaní nových produktov,
  • vytváranie a sledovanie "track tooling statusov" a časovanie,
  • práca v tíme inžinierov kvality pre rôzne projekty ( VW, Škoda, BMW, Daimler ),
Svoje životopisy môžete zasielať aj na mail:

[email protected]

V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte nasledujúci text do tela e-mailu : ,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Požadujeme

  • vysokoškolské, prípadne stredoškolské vzdelanie,
  • ANGLICKÝ aj NEMECKÝ JAZYK aktívne sú PODMIENKOU,
  • prax minimálne 2 roky na relevantnej kvalitárskej pozícií v automotive,
  • znalosť PPAP, APQP, VDA 6.3, ISO/TS 16949 podmienkou,
  • ochota cestovať 50 % pracovného času,
  • svoje životopisy zasielajte prosím aj v ANGLICKOM jazyku

Ponúkame

  • nadštandardné platové ohodnotenie, 13. plat a benefity vyššieho štandardu
  • zaujímavé cestovné diéty,
  • kariérny rozvoj.

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Globálny líder na trhu výrobcov automobilových interiérov.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Eva Kišová

+421 902 922 838
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2986061  Dátum zverejnenia: 24.3.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2500 - 2500 EUR/mesiac