Tréner hard skills - Školenia technických zručností - Bratislava

Hľadáme kreatívneho trénera, ideálne s technickým backgroungom, ktorý má skúsenosti s organizovaním a realizáciou vzdelávacích aktivít. Potreba znalosti AJ.

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • organizovanie a realizácia vzdelávacích aktivít pre zamestnancov (adaptačný proces pre nováčikov, technické školenia pre zamestnancov)
  • identifikácia zamestnaneckých potrieb vzdelávania a rozvoja v oblasti technických zručností
  • spracovávanie podkladov z oblasti rozvojových potrieb, príprava rôznych aktivít
  • podpora a koučing kolegov
  • rozvojová spätná väzba
  • reporting nadriadeným

Požadujeme

  • VZDELANIE: vysokoškolské I. II. alebo III. stupňa
  • POČÍTAČOVE ZNALOSTI: Microsoft Office
  • JAZYKOVÉ ZNALOSTI: anglický jazyk (min. úroveň B2)
  • PRAX: min. 1 rok v oblasti hard skills tréningov pre jednotlivcov ako aj pre skupiny
  • OSOBNOSTÉ PREDPOKLADY A ZRUČNOSTI: výborné komunikačné schopnosti, lektorské zručnosti, samostatnosť pri práci a zároveň tímový duch, kretivita, flexibilita

Ponúkame

  • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • jazykové kurzy
  • finančné bonusy
  • sociálne benefity

Informácie pre uchádzača

Svoje životopisy môžte zaslať prostredníctvom formulára, ktorý sa Vám zobrazí kliknutím na "Mám záujem" alebo prostredníctvom e-mailu. V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte do tela e-mailu nasledujúci text: "Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."​

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Jedna z najväčších potravinárskych spoločností na svete.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:
Mgr. Ildikó Baksová
e-mail: [email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2983852  Dátum zverejnenia: 22.3.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.