Manager zákazníckej kvality (nadštandardný plat) - Piešťany - AJ a NJ

Hľadáme skúseného manažéra/inžiniera zákazníckej kvality, ktorý má viacročné skúsenosti z automotiv. Potrejba AJ a NJ.

Miesto práce

okres Piešťany

plný úväzok

Náplň práce

  • vystupovanie ako kľúčový kontakt a podpora pre zákazníka v oblasti kvality (dennodená komunikácia so zákazníkom v nemeckom jazyku)
  • zodpovednosť za zabezpečovanie kvality dodávaných dielov (práca na jednom projekte - pre svetoznámu značku výrobcu automobilov)
  • riešenie reklamácii a nezhôd
  • kontrola a sledovanie nápravných opatrení, využívanie metód a nástrojov kvality (Lena Six Sigma, APQP, PPAP)
  • spolupráca s inými oddeleniami spoločnosti (v anglickom jazyku)
  • tvorba štatistík a reportov

Požadujeme

  • VZDELANIE: VŠ I. II. alebo III. stupňa
  • JAZYKOVÉ ZNALOSTI: nemecký jazyk (slovom aj písmom, úroveň B2), anglický jazyk (úroveň B1)
  • POČÍTAČOVÉ ZNALOSTI: Microsoft Office - pokročilý
  • VODIČSKÝ PREUKAZ: typ B
  • TECHNICKÉ ZNALOSTI: skúsenosť s nástrojmi kvality (Lean Six Sigma, APQP, PPAP)
  • OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY: vynikajúce komunikačné a analytické schopnosti, prozákaznícky prístup, flexibilita, zodpovednosť, ochota cestovať za zákazníkom
  • PRAX: min. 4 roky (ideálne v automotive - Tier 1)

Ponúkame

  • nadštandardný plat
  • dochádzkový bonus
  • 13. plat
  • ročná valorizácia mzdy
  • tréningy a jazykové kurzy
  • dôchodkové sporenie
  • balíček sociálných benefitov
  • príjemné a čisté pracovné prostredie

Informácie pre uchádzača

Svoje životopisy môžte zaslať prostredníctvom formulára, ktorý sa Vám zobrazí kliknutím na "Mám záujem" alebo prostredníctvom e-mailu. V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte do tela e-mailu nasledujúci text: "Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."​

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Spoločnosť pôsobí v oblasti automotive ako dodávateľ Tier 1 pre svetové automobilové značky.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:
Mgr. Ildikó Baksová
e-mail: [email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2978776  Dátum zverejnenia: 17.3.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.