Recruitment Konzultant s aktívnou angličtinou

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • najskôr participácia pri vyhľadávaní adekvátnych kandidátov pre klientelu prevažne z IT sektora
  • po zaučení samostatná práca na vlastných atraktívnych projektoch
  • každodenná komunikácia s rozmanitými typmi osobností
  • písanie a inzerovanie pracovných pozícií
  • vyhľadávanie v interných aj externých databázach
  • úzka spolupráca s ostatnými členami tímu
  • pravidelný reporting

Požadujeme

  • silné obchodné zmýšľanie a zdravý nadhľad v rámci slovenského trhu práce
  • záujem o neustále rozvíjanie svojich komunikačných schopností
  • sebaistota v telefonickom aj osobnom prejave
  • energickosť, spoľahlivosť a pracovitosť
  • aktívna angličtina (písaná aj hovorová) a minimálne stredoškolské odborné vzdelanie
  • zaujímavá prax z recruitmentu alebo z obchodu je výhodou
  • pre vyváženie ženského kolektívu uprednostňujeme mužov

Ponúkame

  • príležitosť pre zaručené rozvíjanie obchodných zručností na živelnom trhu práce
  • atraktívne finančné ohodnotenie
  • motivačné bonusy
  • možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie na vlastných projektoch
  • práca v príjemnom pracovnom prostredí v centre mesta
  • mladý kolektív zložený z rozmanitých individualít

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Túto pozíciu obsadzujeme do nášho interného stavu.

Sme jednou z najstarších a najväčších personálno-poradenských spoločností. Počas 30 rokov pôsobenia na európskych trhoch sa nám podarilo vyprofilovať z agentúry dočasného pridelenia zamestnancov na poskytovateľa komplexných HR služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:
Jozef Tencer, Recruitment Teamleader
+421 911 908 798
href="mailto:[email protected]" target="_blank">[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2970747  Dátum zverejnenia: 21.3.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.