Manufacturing Engineer/ Procesný inžinier

Miesto práce

okres Námestovo

plný úväzok

Náplň práce

  • supportuje proces získavania nových projektov v plastárskej výrobe (injection molding, slush molding, foaming )
  • v prvej fáze sa podporuje inžinierov v Nemecku pri zhromažďovaní informácií o projektoch,
  • v druhej fáze po schválení projektu vyhodnocuje dostupné výrobné prostriedky feasibility study nákladov, strojového vybavenia a celkových kapacít, čiže z pohľadu procesov skúma realizovateľnosť nového projektu v začiatočnej fáze
  • spolupracuje s technológom, projektovým manažérom a ďalšími manufacturing inžiniermi a procesnými inžiniermi
  • po získaní technického popisu optimalizuje procesy a stroje vo výrobe
  • plánovanie a obstarávanie výrobných zariadení, plánovanie toku materiálu vypracovanie pracovných návodov

Požadujeme

  • vysokoškolské, prípadne stredoškolské vzdelanie
  • anglický jazyk aktívne
  • prax minimálne 3 roky na pozícií procesného inžiniera v plastárskej výrobe
  • ochota cestovať

Svoje životopisy môžete zasielať aj na mail:
[email protected]
V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte nasledujúci text do tela e-mailu : ,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Ponúkame

  • nadštandardné platové ohodnotenie
  • zaujímavé cestovné diéty

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Globálny líder na trhu výrobcov automobilových interiérov. Popredný svetový dodávateľ palubných prístrojových dosiek a palubných systémov, dverných panelov, podlahových konzol a stropných ovládacích systémov.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:
Eva Kišová
+421 902 922 838
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2965987  Dátum zverejnenia: 8.3.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.