Frontend Developer (Angular.js) - 5 mesačný projekt (400 euro MD rate) na homeoffice

Miesto práce

Bratislava, Rakúsko

Druh pracovného pomeru

živnosť

Náplň práce

  • development frontend časti hlavnej klientskej bankovej aplikácie
  • realizácia požiadaviek klienta v poslednej fáze vývojovej časti projektu
  • DOM implementácia
Svoje životopisy môžete zasielať aj na mail:

[email protected]

V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte nasledujúci text do tela e-mailu : ,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Požadujeme

  • vysokoškolské prípadne stredoškolské vzdelanie
  • anglický jazyk aktívne, nemecký jazyk výhodou
  • prax ako frontend developer minimálne 3 roky (korporátne projekty)
  • technológie: javascript, angular.js podmienkou, hibernate a spring framework výhodou
  • ochota byť prvé tri týždne u klienta vo Viedni full time, neskôr homeoffice s občasným cestovaním
  • práca na živnosť/s.r.o.

Ponúkame

  • zaujímavé finančné ohodnotenie
  • práca v medzinárodnom tíme

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Nadnárodná rakúska banka.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Bc. Jozef Tencer

+421 911908798
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2963721  Dátum zverejnenia: 7.3.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.