Senior účtovník/ekonóm (aktívny AJ)

Medzinárodná značka pôsobiaca v oblasti FMCG so slovenským zastúpením hľadá skúseného, anglicky hovoriaceho hlavného účtovníka/ekonóma so skúsenosťami so slovenským aj medzinárodným účtovníctvom, mzdovým účtovníctvom a reportingom.

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • zodpovednosť za riadenie a organizáciu účtovníctva pre slovenské zastúpenie medzinárodnej spoločnosti
  • konverzia zo slovenského účtovníctva do medzinárodných účtovníckych štandardov
  • príprava účtovných a štatistických výkazov, účtovných závierok, zúčtovaní a daňových priznaní
  • kontrola účtovných operácií podľa štandardov slovenského účtovníctva alebo IFRS
  • vypracovávanie analýz a reportov podľa požiadaviek vedenia spoločnosti
  • pravidelná komunikácia s majiteľmi spoločnosti
  • aktívna komunikácia s finančným oddelením v ČR, Rakúsku a Taliansku
  • komunikácia a príprava podkladov pre audítorov
  • spracovávanie mzdového účtovníctvo pre cca 10 zamestnancov
  • sledovanie legislatívnych zmien v účtovníctve
  • administratíva a reporting

Požadujeme

  • nevyhnutná je účtovnícka prax s medzinárodným účtovníctvom
  • veľkou výhodou je skúsenosť so mzdovým účtovníctvom,
  • nutnosťou je znalosť výpočtov DPH
  • minimálne stredoškolské vzdelanie ekonomického zamerania
  • komunikatívna úroveň anglického jazyka (pravidelná komunikácia so zahraničnými finančnými oddeleniami)
  • skúsenosť s realizáciou finančných reportov a analýz
  • vynikajúca znalosť práce s MS Office, najmä MS Excel
  • analytické schopnosti, orientácia na detail
  • zodpovednosť, dôslednosť, precíznosť

Ponúkame

  • práca v medzinárodnej stabilnej spoločnosti
  • stabilný tím, príjemná pracovná kultúra
  • zaujímavé finančné ohodnotenie
  • výborná káva aj na pracovisku :)

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť s dlhodobým pôsobením na slovenskom trhu, ktorá patrí medzi priekopníkov talianskeho espressa, a ktorá sa stala behom krátkej doby najväčším dovozcom a dodávateľom talianskej kávy pre reštaurácie, kaviarne a hotely.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:
Mgr. Lenka Tóthová
+421 902 942 472
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2941474  Dátum zverejnenia: 22.2.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.