Hydraulický inžinier - Liptovský Mikuláš - anglický jazyk

Hľadáme šikovného hydraulického inžiniera s aktívnou angličtinou, ktorý má skúsenosti v strojárenskej výrobe.

Miesto práce

okres Liptovský Mikuláš

plný úväzok

Náplň práce

  • zhotovovanie hydraulických lisov podľa špecifikácie a požiadaviek od zákazníka
  • príprava projektovej dokumentácie, návrh hydraulického lisu, zabezpečenie konštrukcie (samostatne alebo v spolupráci s konštruktérmi spoločnosti), plán montáže
  • nacenenie komponetov na výrobu lisov - výber odporúčaného materiálu a komponentov
  • riadenie projektov (aj z časového hľadiska)
  • v spolupráci s technológom spoločnosti návrh procesov pre zapájanie - oddelenie montáže - koordinovanie procesu, technická podpora oddeleniu montáže
  • návrh zmien a vyplešení zariadení v spolupráci s projektovým oddelením
  • vytváranie funkčných popisov zariadení a hydraulických schém pre zákazníka

Požadujeme

  • VZDELANIE: SŠ (elektrotechnické) alebo VŠ I. II. alebo III. stupňa (mechanický alebo elektrotechnický inžinier so zameraním na hydrauliku)
  • JAZYKOVÉ ZNALOSTI: anglický jazyk (úroveň B1), francúzsky jazyk výhodou
  • POČÍTAČOVÉ ZNALOSTI: Microsoft Office - pokročilý
  • VODIČSKÝ PREUKAZ: typ B (ochota cestovať za zákazníkmi)
  • TECHNICKÉ ZNALOSTI: znalosť technických výkresov
  • OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY: analytické schopnosti, prozákaznícky prístup, schopnosť riadiť vlastné projekty, flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť, dobré komunikačné schopnosti
  • PRAX: min. 2 roky

Ponúkame

  • motivujúce finančné ohodnenie a mesačné bonusy
  • služobný automobil
  • notebook
  • mobilný telefón

Informácie pre uchádzača

Svoje životopisy môžte zaslať prostredníctvom formulára, ktorý sa Vám zobrazí kliknutím na "Mám záujem" alebo prostredníctvom e-mailu. V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte do tela e-mailu nasledujúci text: "Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."​

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Daná spoločnosť pôsobí v oblasti strojárskej výroby, špecializuje sa na dizajnovanie, konštrukciu a výrobu hydraulických a mechanických lisov. Podobne poskytuje servis v oblasti automatizácie a robotizácie liniek a podobne ich modernizácie, obnovovania a údržby.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:
Mgr. Ildikó Baksová
e-mail: href="mailto:[email protected]?subject=Teamleader%20t%C3%ADmu%20disponentov%20s%20akt%C3%ADvnou%20nem%C4%8Dinou%20(Senec)%20(Ref.%20%C4%8D.:%20a0t58000000W9n7AAC)&body=Dobr%C3%BD%20de%C5%88,%0D%0A%0D%0Apros%C3%ADm%20o%20doplnenie%20inform%C3%A1ci%C3%AD%20k%20vyp%C3%ADsanej%20ponuke.%20Zauj%C3%ADma%20ma...%0D%0A%0D%0A%0D%0A%0D%0AS%C3%BAhlas%C3%ADm%20so%20spracovan%C3%ADm%20osobn%C3%BDch%20%C3%BAdajov%20spolo%C4%8Dnos%C5%A5ou%20Trenkwalder,%20a.s.,%20ktor%C3%A1%20prid%C3%A1%20mnou%20zaslan%C3%A9%20%C3%BAdaje%20a%20m%C3%B4j%20%C5%BEivotopis%20do%20datab%C3%A1zy%20kandid%C3%A1tov%20(datab%C3%A1za%20uch%C3%A1dza%C4%8Dov%20o%20pr%C3%A1cu),%20a%20s%C3%BAhlas%C3%ADm%20s%20poskytnut%C3%ADm%20t%C3%BDchto%20%C3%BAdajov%20klientom%20skupiny%20Trenkwalder%20aj%20do%20in%C3%BDch%20%C4%8Dlensk%C3%BDch%20%C5%A1t%C3%A1tov%20alebo%20spolo%C4%8Dnostiam%20vyh%C4%BEad%C3%A1vaj%C3%BAcich%20zamestnancov%20(s%20oh%C4%BEadom%20na%20re%C5%A1trik%C4%8Dn%C3%A9%20obmedzenia)%20za%20%C3%BA%C4%8Delom%20n%C3%A1boru%20zamestnancov.%20Inform%C3%A1cie%20o%20ulo%C5%BEen%C3%BDch%20%C3%BAdajoch,%20inform%C3%A1cie%20o%20klientoch%20skupiny%20Trenkwalder%20alebo%20spolo%C4%8Dnostiach%20vyh%C4%BEad%C3%A1vaj%C3%BAce%20zamestnancov,%20ktor%C3%AD%20obdr%C5%BEia%20tieto%20%C3%BAdaje,%20bud%C3%BA%20dostupn%C3%A9%20na%20telef%C3%B3nnom%20%C4%8D%C3%ADsle%20+421%202%205710%208300%20alebo%20emailovej%20adrese%[email protected].%20Z%C3%A1rove%C5%88%20prij%C3%ADmam%20podmienky%20spracovania%20a%20z%C3%A1sady%20ochrany%20osobn%C3%BDch%20%C3%BAdajov%20spolo%C4%8Dnosti%20Trenkwalder,%20a.s.%20Som%20si%20vedom%C3%BD/%C3%A1,%20%C5%BEe%20svoj%20s%C3%BAhlas%20so%20spracovan%C3%ADm%20osobn%C3%BDch%20%C3%BAdajov%20m%C3%B4%C5%BEem%20vzia%C5%A5%20kedyko%C4%BEvek%20sp%C3%A4%C5%A5." target="_blank">[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2935792  Dátum zverejnenia: 3.4.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.