Operátor výroby

Miesto práce

okres Trnava

plný úväzok

Náplň práce

  • práca na hlavný pracovný pomer
  • práca v 3- zmennej prevádzke
  • obsluhať výrobné stroje a zariadenia
  • práca vhodná pre ženy

Požadujeme

  • vzdelanie minimálne SOU
  • skúsenosti s prácou v 3 - zmennej prevádzke - výhodou
  • dobrý zdravotný stav (práca v noci, práca v stoji)
  • samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť

Ponúkame

  • základná mzda 650 EUR brutto + príplatky + odmeny
  • stravné lístky v hodnote 3,38 EUR

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Spoločnosť Plasticoncept v Trnave - automobilový priemysel

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
Mária Paráková, 0908908798
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2916961  Dátum zverejnenia: 1.2.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 0,00 EUR/m