Account manager / Sales representative

Hľadáme šikovného a komunikačne zdatného obchodníka, pre ktorého je samozrejmosťou seriózne vystupovanie, úcta k zákazníkovi a ktorý sa nezľakne nových výziev, ani prípadných prekážok. Cestovanie v rámci SR.

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • Akvizícia nových zákazníkov, starostlivosť o existujúcich zákazníkov (celá SR)
  • Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí, prieskum aktivít konkurencie
  • Rozvíjanie a budovanie dobrých vzťahov s obchodnými partnermi, zlepšovanie imidžu spoločnosti
  • Plánovanie, organizovanie a vedenie jednotlivých obchodných rokovaní
  • Analyzovanie zákazníckych potrieb a následné vytváranie obchodných ponúk
  • Pravidelné reportovanie dosiahnutých obchodných výsledkov
  • Udržiavanie pravidelného kontaktu so zákazníkom (mailového, telefonického, osobného)

Požadujeme

  • VZDELANIE: SŠ s maturitou, VŠ I. a II. stupňa
  • JAZYKOVÉ ZNALOSTI: anglický jazyk (úroveň B1)
  • POČÍTAČOVÉ ZNALOSTI: Microsoft Office (Excel) - pokročilý
  • VODIČSKÝ PREUKAZ: typ B
  • OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY: vynikajúce komunikačné schopnosti, obchodný duch, výborné prezentačné a negociačné schopnosti, proaktívny a zodpovedný prístup, spoľahlivosť, schopnosť plánovať a organizovať, prozákaznícky prístup
  • PRAX: min. 2 roky (ideálne z oblasti stavebníctva)

Ponúkame

  • služobný automobil (aj na súkromné účely)
  • mobilný telefón
  • notebook
  • jazykový kurz
  • medzinárodné prostredie
  • práca v mladom a dynamickom kolektíve
  • motivujúce finančné ohodnotenie

Informácie pre uchádzača

Svoje životopisy môžte zaslať prostredníctvom formulára, ktorý sa Vám zobrazí kliknutím na "Mám záujem" alebo prostredníctvom e-mailu. V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte do tela e-mailu nasledujúci text: "Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."​

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Svetový výrobca a dodávateľ komplexného riešenie uzamykacích dverných systémov.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:
Mgr. Ildikó Baksová
e-mail: [email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2891543  Dátum zverejnenia: 2.3.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.