Koordinátor logistiky/ Asistent manažéra - výrobná a obchodná spoločnosť - Bratislava

Máte aspoň jednoročnú skúsenosť v oblasti logistiky na pozícii spojenej s riadením logistického procesu (prijímanie objednávok od klientov až po zastrešenie expedície sortimentu) a záujem uplatniť sa v oblasti nákupu a logistiky? Viac inzerát nižšie.

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • zastrešenie logistického procesu od príjmu objednávok až po expedovanie tovaru ku zákazníkovi
  • promptné spracovanie objednávok od zákazníkov
  • starostlivosť o zákazníkov a komunikácia s nimi
  • zadávanie objednávok do výroby, spolupráca so skladom (skladové zásoby)
  • dohľad nad dopravou, riešenie fakturácií

Požadujeme

  • SŠ, resp. VŠ vzdelanie - zameranie na ekonómiu, resp. logistiku výhodou
  • min. ročná prax v oblasti predaja, resp. logistiky na podobnej pozícii
  • znalosť anglického jazyk na komunikatívnej aj písomnej úrovni výhodou! (z dôvodu komunikácie so zákazníkom)
  • znalosť MS Office (MS Word, Excel)
  • komunikatívnosť, organizovanosť, schopnosť plánovať, pružné a rýchle reagovanie, proaktivita, pozitívny a proklientsky prístup

Informácie pre uchádzača

Prosím, reagujte na túto pozíciu cez tlačidlo „Mám záujem“. V prípade zaslania Vášho životopisu na môj e-mail, zahrňte prosím do textu nasledovný súhlas: ,,Udeľujem spoločnosti Trenkwalder a.s. výslovný súhlas so spracovaním osobných údajov uvedených v priloženom životopise pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Našim klientom je tuzemská spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou a obchodovaním s obalovými materiálmi.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:
Mgr. Lucia Milanová
+421 902 922 838
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2886875  Dátum zverejnenia: 11.1.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.