Teamleader disponentov s aktívnou nemčinou (Senec)

Pre logistickú spoločnosť v Senci hľadáme nemecky hovoriaceho teamleadra disponentov, ktorý má skúsenosti v logistike a viedol tím disponentov.

Miesto práce

okres Senec

plný úväzok

Náplň práce

Vedenie niekoľkočlenného tímu disponentov, ale i práca disponenta:
  • starostlivosť o rozvoj tímu, vybavovanie základnej personálnej agendy
  • zodpovedný za celkový výkon oddelenia
  • zabezpečovanie tovaru v potrebnom množstve, kvalite a čase
  • sledovanie a kontrola stavu objednávok
  • kontrola rozdielu množstva - objednávka vs. faktúra
  • zasielanie upomienok v prípade omeškania dodávky
  • riešenie eskalačných prípadov, prípadná eskalácia nadriadenému

Požadujeme

  • VZDELANIE: stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. alebo II. stupňa
  • JAZYKOVÉ ZNALOSTI: nemecký jazyk (aktívne, slovom aj písmom)
  • POČÍTAČOVE ZNALOSTI: Microsoft Office - mierne pokročilý
  • PRAX: ako disponent / operatívny nákupca min. 2 roky
  • OSOBNOSTÉ PREDPOKLADY A ZRUČNOSTI: výborné komunikačné schopnosti, efektívnosť a logické myslenie, samostatnosť pri práci a zároveň tímový duch - skúsenosť s vedením tímu nutná, shopnosť a ochota rýchlo sa učiť

Ponúkame

  • štandardné firemné benefity
  • výkonový bonus
  • prípadne po dohode príspevok na cestovanie
  • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti

Informácie pre uchádzača

Prosím, reagujte na túto pozíciu cez tlačidlo „mám záujem“. V prípade zaslania Vášho životopisu na môj e-mail, zahrňte prosím do textu nasledovný súhlas: ,,Udeľujem spoločnosti Trenkwalder a.s. výslovný súhlas so spracovaním osobných údajov uvedených v priloženom životopise pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Medzinárodná skupina podnikov v oblasti spojovacej a montážnej techniky.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:
Mgr. Ildikó Baksová
e-mail: [email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2865337  Dátum zverejnenia: 13.2.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.