Zodpovedný farmaceut

Pre lekáren v Trnave sa hľadá zodpovedný vedúci farmaceut/farmaceutička (odborný garant) so atestáciou v odbore lekárenstvo, ktorý bude zastrešovať chod

Miesto práce

Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj

plný úväzok

Náplň práce

  • zodpovednosť za chod lekárne po stránke odbornej, personálnej aj finančnej,
  • poskytovanie odborných služieb pre pacientov, lekárov a iných zákazníkov v oblasti liečiv a iných zdravotníckych potrieb,
  • zabezpečovanie dodržiavania odborných noriem a predpisov, ktoré vyplývajú z povinností odborného garanta,
  • zodpovednosť za objednávanie a príjem liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne,
  • riadenie a koordinácia práce všetkých zamestnancov lekárne (4členný tím),
  • komunikácia so zástupcami farmaceutických firiem,
  • zodpovednosť a prehľad o stave skladu v lekárni,
  • vykonávanie odborných činností lekárnika,
  • administratíva a reporting;

Požadujeme

  • ukončené vysokoškolské vzdelanie v oblasti Farmácia,
  • získaná atestácia v špecializovanom odbore Lekárenstvo,
  • prax na pozícii farmaceuta minimálne 5 rokov,
  • veľkou výhodou je aj skúsenosť na pozícii vedúceho/vedúcej lekárne,
  • vynikajúce komunikačné zručnosti, schopnosť poskytovať kvalitné odborné poradenstvo,
  • empacia voči pacientom a príjemné vystupovanie,
  • pracovné nasadenie, orientácia na výkon,
  • schopnosť pracovať pod stresom,
  • proaktívnosť,
  • samostatnosť;

Ponúkame

  • motivujúci systém odmeňovania (základná mzda + prémie),
  • moderné pracovné prostredie,
  • možnosť zapájať sa do interných odborných projektov,
  • kvalitné a bezplatné vzdelávanie;

Informácie pre uchádzača

Svoje životopisy môžete zaslať prostredníctvom formulára, ktorý sa Vám zobrazí kliknutím na "Mám záujem" alebo prostredníctvom e-mailu [email protected]. V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte nasledujúci text do tela e-mailu:
,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Našim klientom je spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti zdravotníctva a farmácie.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:
Mgr. Lenka Tóthová
+421 902 942 472
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2858422  Dátum zverejnenia: 3.1.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.