Obchodný referent pre nemecky hovoriacich klientov

Výrobná spoločnosť v Topoľčanoch hľadá nemecky hovoriaceho, zodpovedného a spoľahlivého referenta, ktorý disponuje skúsenosťami v oblasti starostlivosti o medzinárodných zákazníkov.

Miesto práce

Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj

plný úväzok

Náplň práce

  • zodpovednosť a starostlivosť o aktuálnych, nemecky hovoriacich klientov,
  • každodenná telefonická a písomná komunikácia s pridelenými klientmi,
  • administratívna podpora pre klientov v oblasti objednávok a koordinácia logistickej prepravy tovarov,
  • vedenie obchodných rokovaní a negociácia obchodných podmienok s pridelenými klientmi,
  • spolupráca s obchodným vedúcim, ktorý je zodpovedný za zahraničný obchod,
  • zodpovednosť za analyzovanie trhu a monitorovanie konkurencie,
  • spravovanie databázy súčasných a potenciálnych klientov,
  • reporting;

Požadujeme

  • nutnosťou je aktívna znalosť nemeckého jazyka (C1) v písanej aj hovorenej forme,
  • nutnosťou je minimálne stredoškolské vzdelanie ukončené s maturitou, prípadne vysokoškolské vzdelanie,
  • skúsenosti v oblasti starostlivosti o medzinárodných klientov minimálne 3 roky,
  • znalosť základných PC programov na úrovni pokročilý,
  • vodičský preukaz skupiny B - aktívny vodič,
  • ochota občasne cestovať za klientmi (nemecky hovoriace krajiny),
  • výborné komunikačné a negociačné zručnosti,
  • vysoké pracovné nasadenie a drive;

Ponúkame

  • pôsobenie v úspešnej a stabilnej spoločnosti,
  • systém zamestnaneckých výhod,
  • možnosť občasného cestovania do zahraničia (nemecky hovoriace krajiny)
  • práca v dynamickom mladom kolektíve;

Informácie pre uchádzača

Svoje životopisy v slovenskom a nemeckom jazyku môžete zaslať prostredníctvom formulára, ktorý sa Vám zobrazí kliknutím na "Mám záujem" alebo prostredníctvom e-mailu [email protected]. V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte nasledujúci text do tela e-mailu:
,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca v oblasti nábytkárskeho priemyslu a výroby.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:
Mgr. Lenka Tóthová
+421 902 942 472
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2847376  Dátum zverejnenia: 19.12.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.