Channel manager pre výrobnú spoločnosť (aktívny AJ) (Ref. č.: a0t58000000VUiFAAW)

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj

plný úväzok

Náplň práce

Pre významnú výrobnú spoločnosť v ZA kraji hľadáme vedúceho obchodnej divízie zameranej na distribútorské siete pre celosvetový trh. Kandidát by mal byť technicky orientovaný obchodný manažér s plynulou angličtinou, praxou zameranou na manažovanie obchodného tímu a so skúsenosťou z predaja výrobkov cez distribučné kanály.

Náplň práce (popis kľúčových zodpovedností, činností a úloh):
  • organizácia a riadenie práce obchodného 8-členného tímu vo vzťahu k zákazníkom zvereného segmentu,
  • návrh obchodnej stratégie zameranej na rozvoj distribučných kanálov,
  • účasť na tvorbe krátkodobých a dlhodobých plánov spoločnosti;
  • vedie obchodných rokovaní v súlade s dohodnutou obchodnou stratégiou spoločnosti,
  • spracovávanie krátkodobých a dlhodobých plánov predaja v rámci zvedeného segmentu,
  • konzultácia návrhov kúpno-predajných zmlúv s právnym oddelením ,
  • kontrolovanie dodržania stanoveného objemu zásob výrobkov segmentu,
  • zodpovednosť za dodržiavanie schválenej cenovej politiky spoločnosti, za dosiahnutie plánovanej marže,
  • zodpovednosť za dodržiavanie interných smerníc a postupov;

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdelanie (I., II., III. stupeň) technického alebo ekonomického zamerania,
  • prax v oblasti predaja minimálne 5 rokov, výhodou je strojárenské/technické zameranie,
  • plynulá znalosť anglického jazyka je nutnosťou,
  • nutnosťou sú manažérske zručnosti a skúsenosti s riadením obchodného tímu,
  • nutnosťou sú skúsenosti s predajom cez distribučné kanály,
  • znalosť ekonomických vzťahov a princípov, znalosť obchodného práva,
  • skúsenosti s analýzou dát,
  • ochota a záujem cestovať do zahraničia,
  • vynikajúce komunikačné, argumentačné a vyjednávanie zručnosti,
  • zmysel pre tímovú prácu a schopnosť motivovať,
  • aktívny prístup k riešeniu problémov,
  • pokročilá úroveň práce s PC,
  • technické myslenie,
  • vodičský preukaz sk. B;

Ponúkame

  • notebook, mobil a automobil aj na súkromné účely,
  • sociálny program,
  • možnosť pravidelného cestovania do zahraničia,
  • priestor pre sebarealizáciu;

Informácie pre uchádzača

Svoje životopisy v slovenskom jazyku môžete zaslať prostredníctvom formulára, ktorý sa Vám zobrazí kliknutím na "Mám záujem" alebo prostredníctvom e-mailu l.tothova@trenkwalder.com. V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte nasledujúci text do tela e-mailu:
,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Pozícia je obsadzovaná pre strojárenskú výrobnú spoločnosť, ktorá vyvíja a produkuje ložiská pre rôzne typy priemyslu.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:
Mgr. Lenka Tóthová
+421 902 942 472
l.tothova@trenkwalder.com
Trenkwalder, a. s. Nám. 1. mája 18 811 07 Bratislava
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2812480   Dátum zverejnenia: 15.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.