Linkový elektromechanik

práce v nepretržitej prevádzke

Miesto práce

okres Prievidza

plný úväzok

Náplň práce

  • vykonáva preventívnu a prediktívnu údržbu výrobných zariadení podľa plánu
  • zlepšuje zariadenia so zameraním na zvýšenie ich spoľahlivosti a životnosti
  • zodpovedá za správnu funkčnosť výrobnej linky a jej dolaďovanie
  • vykonáva opravy, odstraňuje akútne poruchy a prevádzkové havárie
  • inštaluje nové zariadenia

Požadujeme

  • stredoškolské bez maturity
  • odb. spôsobilosť a prax podľa vyhl. 508/2009, § 22
  • skúsenosti v obore min 2 roky
  • znalosť elektro komponentov (senzory, pohony a pod.)
  • čítanie elektro výkresov a dokumentácie
  • práca s počítačom

Ponúkame

  • ihneď po nástupe do hlavného pracovného pomeru:
  • flexi dni
  • stravovanie za dotovanú cenu
  • nápoje na pracovisku
  • podpora vzdelávacích aktivít
  • príspevok na športové aktivity - športový fond
  • účasť na akciách v programe Plus pre Vás od Nestlé
  • výlety, kultúrne a spoločenské akcie
  • pracovné voľno nad rámec zákonníka práce podľa aktuálnej Kolektívnej zmluvy
  • perspektíva stabilnej a dlhodobej spolupráce v renomovanej nadnárodnej spoločnosti

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Nadnárodná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a distribúciou potravinárskych výrobkov.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2805042  Dátum zverejnenia: 9.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 - 750 EUR/mesiac, 750,00 EUR/m