Operátor CNC stroja (Ref. č.: a0t58000000VRg6AAG)

Miesto práce

Trnava

plný úväzok

Náplň práce

  • obsluhovanie a nastavovanie CNC sústruhu podľa pracovného postupu
  • kontrolovanie kvality výrobkov
  • dokončovacie práce na výrobkoch

Požadujeme

  • stredoškolské vzdelanie minimálne SOU strojárskeho zamerania
  • skúsenosti s prácou vo výrobe v 3-zmennej prevádzke - výhodou
  • praktické skúsenosti s obsluhou CNC sústruhov - PODMIENKOU
  • dobrý zdravotný stav (práca v noci, práca v stoji, práca v hlučnom prostredí)
  • ochota pracovať v 3-zmennej prevádzke,

Ponúkame

  • základná mzda 620,- EUR brutto + príplatky + odmeny,
  • stravné lístky v hodnote 3,50 EUR.

Mzda

0,00 EUR/m

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Stabilná zahraničná spoločnosť, automobilový priemysel

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Bc.

Trenkwalder, a. s. Františkánska 22 917 01 Trnava
ID: 2805039   Dátum zverejnenia: 9.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.